Activiteiten SK Clubs

Op deze pagina kan je alle belangrijke activiteiten van al onze SK-clubs vinden.

Gebruik  deze link om je in te schrijven op de automatische kalender van het SK. iCal, Google Calendar, Outlook of gelijkaardig vereist.
Werkt ook met de meeste smartphones.

Daarnaast kan je ook de SK kalender op een app weergeven: You do, WePlan
App te vinden op Android & iOS toestellen waarbij je onze kalender kan vinden in de app zelf door te zoeken naar "SeniorenKonvent Ghendt".

Overzicht

Dag Datum Club Activiteit Locatie Type
Vrijdag 24/02 21:00 MEGA Oudezakkencantus Bierologie Cantus [Gesloten]
Vrijdag 24/02 22:00 Dionysus Lustrumbal · Lounge Kursaal Oostende Galabal
Vandaag 25/02 20:30 't Stropke Oudledencantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Maandag 27/02 18:43 Ideefix Zangavond The Dixie Cultuur
Maandag 27/02 20:30 Moeder Meetjesland AUGUSTIJNCANTUS · Karaoke Cantus [Open]
Maandag 27/02 20:30 SK Ghendt Speechcantus · Canard Bizar Cantus [Open]
Dinsdag 28/02 00:00 Dionysus Diocaching Gent Cultuur
Dinsdag 28/02 19:00 Moeder Kila Kilaquiz Odisee Cultuur
Dinsdag 28/02 21:00 De Dijlebrassers Heropeningscantus Bierologie Cantus [Open]
Dinsdag 28/02 21:30 Geeraard Crazy Jenever Avond 't Putje Evenement
Woensdag 01/03 18:00 SK Ghendt Openzangavond II Therminal Cultuur
Woensdag 01/03 18:00 SK Ghendt Finale basketbal GUSB Sport
Woensdag 01/03 20:00 Abnormalia Boys & girlsnight NTB Evenement
Woensdag 01/03 20:00 Scaldis Bierbowling Overpoort Bowl Evenement
Woensdag 01/03 20:30 Antwerpen Boven Themaclub · Canard bizar Cantus [Gesloten]
Woensdag 01/03 21:00 Internia Cocktailavond Salto Evenement
Woensdag 01/03 21:00 Rodenbach Cantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Woensdag 01/03 21:00 Deliria Shotjesavond Delirium Tremens Evenement
Woensdag 01/03 21:00 Ideefix Kofspelen 't Kofschip Evenement
Woensdag 01/03 21:30 Limburgia Cocktailavond Confrater Evenement
Donderdag 02/03 12:00 De Dijlebrassers 24 uur van de Porter The Porter House Evenement
Donderdag 02/03 12:00 Moeder Meetjesland 24 uur van de Porter House Porter House Evenement
Donderdag 02/03 18:00 MEGA Paintball Paintball Gent Sport
Donderdag 02/03 21:00 BUK Wijncantus Karaoke Cantus [Open]
Donderdag 02/03 21:30 Laetitia Jeneveravond Latin Quarter Evenement
Donderdag 02/03 21:30 Geeraard Mattentaartenverkoop 't Putje Eetgelegenheid
Vrijdag 03/03 19:30 Moeder Kila Oudledenactiviteit Bierologie Cantus [Gesloten]
Vrijdag 03/03 21:10 Hortecta Galabal Le bateau Galabal
Zondag 05/03 14:00 Internia Lustrumreceptie Max in Kortrijk Evenement
Zondag 05/03 20:00 Salmonella Lustrumreceptie Cuba Evenement
Zondag 05/03 20:30 't Stropke Nieuwledencantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Maandag 06/03 00:00 Salmonella Lustrumweek · Gent Evenement
Maandag 06/03 10:00 Geeraard Eersten Toog Geraardsbergen Cultuur
Maandag 06/03 21:00 Salmonella Shotjesquiz · Cuba Evenement
Dinsdag 07/03 14:01 Hortecta Cultuuractiviteit SMAK Cultuur
Dinsdag 07/03 18:00 SK Ghendt Zaalvoetbal HoGent Schoonmeersen Sport
Dinsdag 07/03 20:00 Abnormalia Schachten & commilitones avond NTB Evenement
Dinsdag 07/03 20:00 Internia Karting en gratis vat E-kart Dok-Noord Sport
Dinsdag 07/03 20:30 Scaldis Gekke hoeden/potten cantus Bierologie Cantus [Open]
Dinsdag 07/03 21:00 Westlandia Schuimwijnavond Cuba Evenement
Woensdag 08/03 20:00 Limburgia Bierbowling met De Dylebrassers · Overpoort Bowl Evenement
Woensdag 08/03 20:00 Salmonella Lustrumcantus · Cuba Cantus [Open]
Woensdag 08/03 20:00 Internia Partybus Gent Evenement
Woensdag 08/03 20:01 Ideefix Sport/cultuur Overpoort Cultuur
Woensdag 08/03 20:30 Antwerpen Boven Waagstuk AB · Canard bizar Evenement
Woensdag 08/03 20:30 De Dijlebrassers Bierbowling met Limburgia Overpoort Bowl Evenement
Woensdag 08/03 21:00 Scaldis Dendermondse avond 't Putje Evenement
Woensdag 08/03 21:00 Rodenbach Cantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Donderdag 09/03 18:00 Salmonella Lustrum BBQ · Cafe Cesar Eetgelegenheid
Donderdag 09/03 19:30 Geeraard Bedrijfsbezoek Delta Engineering Geraardsbergen Bedrijfsbezoek
Donderdag 09/03 19:45 MEGA Mega bierbowling Overpoort Bowl Evenement
Donderdag 09/03 20:00 Internia Escape room Cube zero Cultuur
Donderdag 09/03 21:30 Geeraard Shotjesavond 't Putje Evenement
Vrijdag 10/03 19:00 Salmonella Lustrumbal · Monasterium Poortackere Galabal
Vrijdag 10/03 20:00 Internia Gala-proseniorencantus Salto Cantus [Gesloten]
Vrijdag 10/03 22:00 Gutenberg Galabal Moeder Gutenberg Le bateau Galabal
Zaterdag 11/03 20:00 BUK Weekendactiviteit Brugge Evenement
Zaterdag 11/03 21:00 't Stropke Centrumrolling Centrum Gent Evenement
Zaterdag 11/03 21:00 Scaldis Modelcantus Den Ommeganck Cantus [Open]
Zondag 12/03 19:30 Sd'A Gent Lustrumweek Gent Evenement
Zondag 12/03 21:00 Ideefix Boys/girls night Overpoort Evenement
Maandag 13/03 20:30 SK Ghendt Wisselcantus Canard Bizar Cantus [Open]
Dinsdag 14/03 00:00 Dionysus Diocaching Gent Cultuur
Dinsdag 14/03 18:00 SK Ghendt Zaalvoetbal HoGent Schoonmeersen Sport
Dinsdag 14/03 20:00 Internia Wisselcantus Pi-Nuts Cantus [Gesloten]
Dinsdag 14/03 20:30 Geeraard Beerpongtoernooi Therminal Evenement
Dinsdag 14/03 20:30 Abnormalia Cantus Canard Bizar Cantus [Open]
Dinsdag 14/03 21:00 De Dijlebrassers Streekbierenavond The Porter House Evenement
Woensdag 15/03 12:00 Ideefix Assholo Mio - Spaghettifestijn · 't Kofschip Eetgelegenheid
Woensdag 15/03 20:00 Moeder Kila Afficherolling Gent Evenement
Woensdag 15/03 20:30 Limburgia Cantus Canard Bizar Kleine zaal Cantus [Open]
Woensdag 15/03 21:00 Rodenbach Cocktailavond Latin Quarter Evenement
Woensdag 15/03 21:00 Moeder Domper Foute Date Cantus Latin Quarter Cantus [Open]
Woensdag 15/03 21:00 Gutenberg Schachtenkotrolling Gent Evenement
Donderdag 16/03 17:00 't Stropke Vol-au-vent avond / Eetgelegenheid
Donderdag 16/03 18:00 De Dijlebrassers Leuvenrolling Leuven Evenement
Donderdag 16/03 20:00 SK Ghendt Cantorcantus Canard Bizar Cantus [Open]
Donderdag 16/03 20:30 Laetitia Wisselcantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Donderdag 16/03 21:00 MEGA Schachtenkotrolling NTB Evenement
Donderdag 16/03 21:01 Hortecta Jungleparty Canard Bizar Evenement
Vrijdag 17/03 17:00 Abnormalia Weekendje NTB Reis
Vrijdag 17/03 19:30 Antwerpen Boven Weekend AB · Antwerpen Evenement
Vrijdag 17/03 20:30 Ideefix Vriendjes en familiecantus Karaoke Cantus [Gesloten]
Zaterdag 18/03 22:00 Scaldis Galabal HSC Scaldis Den Ommeganck Galabal
Maandag 20/03 00:00 Dionysus Lustrumweek: Vatrolling Oostende-Gent Reis
Maandag 20/03 16:00 Oost-Vlaamse Gilde 8-stedenrolling Oost-Vlaanderen Cultuur
Maandag 20/03 21:00 Geeraard Onderbroekrolling Overpoort Evenement
Dinsdag 21/03 18:00 SK Ghendt Finale Zaalvoetbal HoGent Schoonmeersen Sport
Dinsdag 21/03 18:30 De Dijlebrassers Clubetentje De Gekroonde Hoofden Eetgelegenheid
Dinsdag 21/03 19:30 Sd'A Gent Croque-avond Bierologie Eetgelegenheid
Dinsdag 21/03 20:30 Hortecta Kroegentocht Korenmarkt Evenement
Dinsdag 21/03 21:00 Salmonella Derde Jeneveravond · Cuba Evenement
Dinsdag 21/03 21:00 Dionysus Lustrumweek: Drankspelletjesavond Bierologie Evenement
Dinsdag 21/03 22:00 Moeder Kila Cocktailavond Pallieter Evenement
Woensdag 22/03 12:00 SK Ghendt Brouwerijbezoek Rodenbach Spanjestraat 133, 8800 Roeselare Bedrijfsbezoek
Woensdag 22/03 20:30 Dionysus Lustrumweek: Cantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Woensdag 22/03 21:00 Moeder Domper Shotjesavond Krawietelke Evenement
Woensdag 22/03 21:00 MEGA Arrrggh vriendjes en familiecantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Woensdag 22/03 21:00 Gutenberg Themacantus Karaoke Cantus [Open]
Donderdag 23/03 20:00 Abnormalia Bierbowling Overpoort Bowl Sport
Donderdag 23/03 20:01 Hortecta Clubkaartenspel Canard Bizar Evenement
Donderdag 23/03 20:30 Geeraard Vriendjescantus Delta Cantus [Open]
Donderdag 23/03 21:00 Limburgia Overpoortrolling Overpoortstraat Evenement
Donderdag 23/03 21:00 Dionysus Lustrumweek: Cocktailavond Bierologie Evenement
Vrijdag 24/03 18:00 Gutenberg Ancienetentje (gesloten) Ntb Eetgelegenheid
Vrijdag 24/03 18:00 MEGA Mega Weekend NTB Reis
Vrijdag 24/03 20:00 Salmonella Salmoweekend Nieuwpoort Reis
Vrijdag 24/03 20:00 Dionysus Lustrumweek: Bowling Overpoort Bowl Sport
Vrijdag 24/03 20:30 Ideefix Anciencantus Karaoke Cantus [Gesloten]
Zaterdag 25/03 19:00 Dionysus Lustrumweek: Diner TBA, Oostende Eetgelegenheid
Zondag 26/03 00:01 't Stropke Galaweek / Evenement
Maandag 27/03 00:00 Salmonella Ontgroeningsweek Gent Evenement
Maandag 27/03 20:00 Geeraard Pokernight Bierologie Evenement
Maandag 27/03 20:30 SK Ghendt Kiescantus Canard Bizar Cantus [Open]
Dinsdag 28/03 00:00 Dionysus Diocaching Gent Cultuur
Dinsdag 28/03 20:00 Abnormalia Zangavond NTB Cultuur
Dinsdag 28/03 20:30 Sd'A Gent Ontgroeningscantus Bierologie Cantus [Gesloten]
Dinsdag 28/03 21:00 Westlandia Bierkoningcantus Sala Cantus [Gesloten]
Dinsdag 28/03 21:30 Laetitia Cocktailavond Latin Quarter Evenement
Woensdag 29/03 20:00 MEGA Mega gaat varen Gent Cultuur
Woensdag 29/03 20:00 Ideefix Spelletjesavond The Dixie Evenement
Woensdag 29/03 20:30 Limburgia Limburgia quiz Therminal Evenement
Woensdag 29/03 21:00 Scaldis Cocktailavond 't Putje Evenement
Woensdag 29/03 21:00 Rodenbach Vriendjescantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Donderdag 30/03 21:00 Abnormalia Cocktailavond Canard Bizar Evenement
Donderdag 30/03 21:00 De Dijlebrassers Oude stadsrolling Gent-centrum Evenement
Donderdag 30/03 21:00 Dionysus Bierbingo Bierologie Evenement
Vrijdag 31/03 18:30 Hortecta Weekend HORTECTA Onbekend Reis
Vrijdag 31/03 21:00 BUK Vriendjes- en familiecantus Brugge Cantus [Gesloten]
Vrijdag 31/03 21:00 Westlandia Vriendjes & familiecantus Nog te bepalen Cantus [Gesloten]
Vrijdag 31/03 21:00 Westlandia Vriendjes & familiecantus Nog te bepalen Cantus [Gesloten]
Vrijdag 31/03 22:00 Wase club Galabal Wase Club Gent · Le Bateau Galabal
Zaterdag 01/04 20:00 Geeraard Geeraardquiz Parochiezaal Goeferdinge Evenement
Vrijdag 07/04 00:00 't Stropke Weekend / Reis
Vrijdag 07/04 14:52 Ideefix Weekend Roeselare Reis
Vrijdag 07/04 16:00 Limburgia Limburgia weekend · Lanaken Reis
Vrijdag 07/04 21:00 Gutenberg Anciencantus V2 Karaoke Cantus [Gesloten]
Maandag 10/04 21:00 Moeder Domper Ontgroenings- en Kiescantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Vrijdag 14/04 18:00 Scaldis FIFA toernooi Den Ommeganck Evenement
Zaterdag 15/04 20:00 Geeraard Oude zakkencantus Geraardsbergen Cantus [Gesloten]
Maandag 17/04 20:00 Salmonella Ontgroeningscantus Canard Cantus [Gesloten]
Dinsdag 18/04 12:00 Geeraard 17 uur van 't Putje 't Putje aaaa Evenement
Dinsdag 18/04 20:00 De Dijlebrassers Ontgroenings- en kiescantus Bierologie Cantus [Gesloten]
Woensdag 19/04 21:00 Moeder Domper Oudleden -en Wisselcantus Latin Quarter Cantus [Open]
Woensdag 19/04 21:00 Scaldis Vicerolling Overpoort Evenement
Donderdag 20/04 12:00 Westlandia Verrassingsactiviteit Verrassing Cultuur
Donderdag 20/04 15:00 Dionysus Lenterolling Gent Evenement
Donderdag 20/04 20:30 Geeraard Ontgroeningscantus Delta Cantus [Gesloten]
Donderdag 20/04 20:30 Sd'A Gent Nacht van de Bronstige Paters Bierologie Cultuur
Donderdag 20/04 21:00 Limburgia PaasPinten Citadelpark Evenement
Donderdag 20/04 21:00 MEGA Cocktailavond Salto Evenement
Donderdag 20/04 21:00 Gutenberg Anarchiecantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Donderdag 20/04 21:10 Hortecta Ontgroeningscantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Vrijdag 21/04 14:00 BUK Ontgroening 1 Gent Evenement
Vrijdag 21/04 19:00 Rodenbach Galabal Rodenbach Gent Schiervelde VIP Lounge Galabal
Zaterdag 22/04 14:00 BUK Ontgroening 2 Brugge Evenement
Zaterdag 22/04 21:00 BUK Ontgroeningscantus Brugge Cantus [Gesloten]
Zondag 23/04 21:00 't Stropke Cocktailavond Canard Bizar Evenement
Maandag 24/04 18:30 Westlandia Goulashavond Tbd Evenement
Maandag 24/04 20:30 Oost-Vlaamse Gilde Grottencantus Grotten Citadelpark Cantus [Open]
Dinsdag 25/04 18:00 Moeder Kila Ribben Regniers Garage nv Eetgelegenheid
Dinsdag 25/04 21:00 Limburgia Bierbeurs Confrater Evenement
Woensdag 26/04 20:30 Geeraard Kiescantus Delta Cantus [Gesloten]
Donderdag 27/04 19:00 Dionysus Garnaalkroketten Bierologie Eetgelegenheid
Donderdag 27/04 20:30 Sd'A Gent Kiescantus Bierologie Cantus [Gesloten]
Donderdag 27/04 21:00 MEGA Ghent by Night Gent Cultuur
Donderdag 27/04 21:00 Gutenberg Gutenbergnight De Koepuur Evenement
Donderdag 27/04 21:00 Ideefix Koffuif 't Kofschip Evenement
Vrijdag 28/04 12:00 Scaldis Praesidiumweekend Onbekend Evenement
Zaterdag 29/04 20:00 Rodenbach Familiecantus Roeselare Cantus [Gesloten]
Zondag 30/04 18:00 Scaldis Ontgroenings -en kiescantus Citadelpark Cantus [Gesloten]
Maandag 01/05 00:00 MEGA Ontgroeningsweek Gent Evenement
Dinsdag 02/05 20:00 Dionysus Ontgroenings- en kiescantus Grote zaal Canard Cantus [Gesloten]
Dinsdag 02/05 20:30 Limburgia Ontrgoening en verkiezingscantus Canard Bizar Kleine zaal Cantus [Gesloten]
Donderdag 04/05 20:00 Salmonella Bierbowling Overpoort Bowl Evenement
Donderdag 04/05 21:00 Gutenberg Ontgroening Gent Evenement
Vrijdag 05/05 20:00 Ideefix Ontgroenings- en kiescantus Karaoke Cantus [Gesloten]
Vrijdag 05/05 20:30 Hortecta Oudledencantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Zondag 07/05 20:30 't Stropke Kiescantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Maandag 08/05 18:00 Salmonella BBQ Cafe Cesar Eetgelegenheid
Dinsdag 09/05 21:00 Westlandia Kiescantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Woensdag 10/05 20:00 Moeder Kila Kiescantus Canard Cantus [Gesloten]
Woensdag 10/05 21:00 Scaldis Jeneveravond 't Putje Evenement
Donderdag 11/05 20:00 Antwerpen Boven Ab goes to William Boeva · Capitole Gent Cultuur
Donderdag 11/05 20:30 Laetitia Ontgroeningscantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Donderdag 11/05 21:00 BUK Kiescantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Donderdag 11/05 21:00 Gutenberg Stadsspel Gent Evenement
Donderdag 11/05 21:00 MEGA Ontgroenings & Kiescantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Dinsdag 16/05 20:30 Laetitia Kiescantus Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Woensdag 17/05 20:00 Salmonella Kiescantus Canard Cantus [Gesloten]
Donderdag 18/05 21:00 Gutenberg Kiescantus Karaoke Cantus [Gesloten]
Maandag 26/06 12:00 MEGA Praesidium Weekend NTB Reis
Donderdag 29/06 21:01 Hortecta Kiescantus Canard Bizar Cantus [Gesloten]