Activiteiten SK Clubs

Op deze pagina kan je alle belangrijke activiteiten van al onze SK-clubs vinden.

Gebruik  deze link om je in te schrijven op de automatische kalender van al zijn SK clubs. iCal, Google Calendar, Outlook of gelijkaardig vereist.
Werkt ook met de meeste smartphones.

Een automatische kalender per vereniging kan je vinden op de club pagina naast de titel "Activiteiten".
Voor de SK kalender is dit deze link:

Daarnaast kan je ook de SK kalender op een app weergeven: You do, WePlan
App te vinden op Android & iOS toestellen waarbij je onze kalender kan vinden in de app zelf door te zoeken naar "SeniorenKonvent Ghendt".

Overzicht

Activiteit Datum Dag Club Locatie Type
Onthaalweek · 18/09 08:00 Maandag Salmonella Cesar/Cuba Libre Evenement
Oudbukkencantus 22/09 20:30 Vandaag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Zwanenzang 23/09 20:20 Zaterdag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Croque verkoop OKO 25/09 11:30 Maandag Abnormalia Campus Kattenberg Eetgelegenheid
Openingscantus 25/09 20:30 Maandag Geeraard Delta Cantus [Open]
Openingscantus 25/09 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Cantus [Open]
Drinkteneetix receptie · 25/09 21:30 Maandag Ideefix 't Kofschip Eetgelegenheid
Commilitonesetentje 26/09 19:00 Dinsdag Internia Amadeus 2 Eetgelegenheid
Jeneveravond · 26/09 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Vreetix · 26/09 21:30 Dinsdag Ideefix 't Kofschip Eetgelegenheid
Croque verkoop OSO 27/09 11:30 Woensdag Abnormalia Campus Kattenberg Eetgelegenheid
Student Kick-Off 27/09 12:00 Woensdag SK Ghendt Sint-Pietersplein Evenement
Student Kickix & Afterparty Togafix · 27/09 12:00 Woensdag Ideefix 't Kofschip Evenement
WASE @ SKO 27/09 12:00 Woensdag Wase Club Sint-Pietersplein Evenement
Abno @ Student Kick-Off 27/09 14:00 Woensdag Abnormalia Sint-Pietersplein Evenement
Deliria @ Student Kick-off 27/09 16:00 Woensdag Deliria Sint-Pietersplein Evenement
Student kickoff 27/09 20:00 Woensdag Hortecta 't Putje Evenement
Openingsfuif 27/09 22:00 Woensdag SK Ghendt Twitch Evenement
Stoempavond 28/09 18:00 Donderdag Gutenberg Persellezaal Eetgelegenheid
Jonathan speeltendrinktix · 28/09 21:30 Donderdag Ideefix 't Kofschip Evenement
Openingscantus 28/09 22:00 Donderdag Hortecta Kleine zaal canard bizar Cantus [Open]
Ancienifix · 29/09 21:30 Vrijdag Ideefix 't Kofschip Evenement
Comedy Night · 02/10 20:00 Maandag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Evenement
Schachtenwerving · 03/10 20:00 Dinsdag Wase Club Delirium Tremens Evenement
5 Gratis Vaten 03/10 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Openingscantus 03/10 20:30 Dinsdag BUK Karaoke Gent Cantus [Open]
Openingsvat 03/10 21:00 Dinsdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Introductiecantus 03/10 21:00 Dinsdag Gutenberg Minus one Cantus [Open]
Openingsreceptie 03/10 21:00 Dinsdag SK Ghendt Therminal Evenement
Openingscantus 04/10 20:00 Woensdag Deliria Delta Cantus [Open]
Openingscantus 04/10 20:30 Woensdag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Cantus Initix Egypticus 04/10 20:30 Woensdag Ideefix Canard Bizar Cantus [Open]
Introductiecantus 05/10 20:30 Donderdag Abnormalia Canard Bizar Cantus [Open]
Ontmoetingsavond 't Einde 05/10 21:00 Donderdag 't Stropke 't Einde der Beschaving Evenement
Gratis vat 05/10 22:00 Donderdag Moeder Kila Pallieter Evenement
(Pro-)Praesidiumweekend 06/10 16:00 Vrijdag Wase Club Axlandhoeve, Sinaai Reis
Openingscantus 08/10 20:30 Zondag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Schachtenkonvent I 09/10 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Cantus [Open]
Parkloop 10/10 18:00 Dinsdag SK Ghendt Citadelpark/SMAK Sport
Touwtrekken 10/10 19:00 Dinsdag SK Ghendt Citadelpark/SMAK Sport
Schachtenkonvent 10/10 20:00 Dinsdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Open]
Bierbowling 10/10 20:00 Dinsdag Geeraard Overpoortbowl Evenement
Doop & doopcantus 11/10 12:00 Woensdag Wase Club Citadelpark Cantus [Gesloten]
Sportivitix 11/10 19:00 Woensdag Ideefix ?? Sport
Stadspel 11/10 19:00 Woensdag Abnormalia TBA Evenement
Cantoravond I 11/10 20:00 Woensdag SK Ghendt Therminal Evenement
Openingscantus 11/10 20:00 Woensdag Moeder Kila Minus One Cantus [Open]
Kroegentocht 11/10 20:00 Woensdag Deliria Overpoort Evenement
Quiz '16 - '17 12/10 20:00 Donderdag Salmonella Café Cesar Evenement
Openingscantus 12/10 21:00 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Open]
Cocktailavond 12/10 21:00 Donderdag Gutenberg Café De Limiet Evenement
Doop + Doopcantus 17/10 18:00 Dinsdag Moeder Kila Minus One Cantus [Gesloten]
Schachtenkotrolling en -verkoop 17/10 19:00 Dinsdag Wase Club Koten vd schachten en Delirium Tremens Sport
Overpoortrolling 17/10 20:00 Dinsdag 't Stropke Overpoort Evenement
Oktoberfest 17/10 20:00 Dinsdag Geeraard 't Putje Evenement
Cocktailavond 17/10 21:00 Dinsdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
SK BBQ 18/10 18:00 Woensdag SK Ghendt Therminal Eetgelegenheid
Doop + doopcantus 18/10 21:00 Woensdag Aphonia Karaoke Cantus [Gesloten]
Cocktail Receptus Panoramix 18/10 21:30 Woensdag Ideefix 't Kofschip Evenement
Kroegentocht 19/10 20:00 Donderdag Abnormalia Overpoort Evenement
Gutenbergweekend 20/10 18:00 Vrijdag Gutenberg De schutterij Reis
Bierrally 23/10 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Reis
Doop 24/10 12:00 Dinsdag Geeraard 't Putje/ Citadelpark Evenement
Dagdisco 24/10 14:00 Dinsdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Doopcantus 24/10 20:00 Dinsdag Geeraard Delta Cantus [Gesloten]
Peter- en Meteravond 24/10 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Cava- en champagne-avond 24/10 21:00 Dinsdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Spaghettifestijn 25/10 17:00 Woensdag Wase Club Therminal Eetgelegenheid
Doop + Doopcantus 25/10 18:00 Woensdag Gutenberg Minus one Cantus [Gesloten]
Cantor Ikkannix zangavond 25/10 19:00 Woensdag Ideefix ?? Evenement
Cocktailavond Deliria 25/10 21:00 Woensdag Deliria Delta Evenement
Cocktailavond I 25/10 21:00 Woensdag Aphonia Confrater Evenement
Doop & doopcantus 26/10 14:00 Donderdag Abnormalia Citadelpark & Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Hamburgerfestijn 26/10 17:00 Donderdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Tafeltennis 26/10 18:00 Donderdag SK Ghendt GUSB Sport
Feutenspelen 26/10 19:00 Donderdag Salmonella Café Cesar Evenement
Doop 26/10 19:00 Donderdag Hortecta 't Putje Evenement
Manillentoernooi 26/10 19:30 Donderdag Geeraard 't Putje Evenement
Open Zangavond I 26/10 20:00 Donderdag SK Ghendt Therminal Evenement
Doopclub 26/10 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Doopweekend 27/10 20:00 Vrijdag 't Stropke / Evenement
Doopcantus 27/10 21:00 Vrijdag Hortecta Grote zaal canard bizar Cantus [Gesloten]
Doopcantus 29/10 20:30 Zondag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Babtismus & Cantus Babtismus 30/10 17:30 Maandag Ideefix Karaoke Cantus [Gesloten]
Overpoortrolling 30/10 20:00 Maandag Antwerpen Boven Overpoortstraat Evenement
Cantus 31/10 20:00 Dinsdag Moeder Kila Minus One Cantus [Open]
Halloweencantus 31/10 21:00 Dinsdag Aphonia Pi-nuts Cantus [Gesloten]
Cocktailavond 31/10 21:00 Dinsdag Geeraard 't Putje Evenement
Minicantus 02/11 20:00 Donderdag Geeraard Bierologie Cantus [Gesloten]
Doopcantus 02/11 20:30 Donderdag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Schachten Vs Commilitones 06/11 10:00 Maandag Salmonella Café Cesar Evenement
Croque verkoop OLO 06/11 11:30 Maandag Abnormalia Campus Brusselsepoort Eetgelegenheid
Modelcantus 06/11 20:30 Maandag SK Ghendt 't Gouden Mandeken Cantus [Open]
24u van De Koepuur 07/11 12:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Jeneveravond 07/11 20:00 Dinsdag Geeraard 't Putje Evenement
Croque verkoop OSO 08/11 11:30 Woensdag Abnormalia Campus Kattenberg Eetgelegenheid
Volleybal 08/11 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
Cantus 08/11 20:30 Woensdag Wase Club Canard Bizar Cantus [Open]
Alcoholy 08/11 20:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Teambuilding 08/11 21:00 Woensdag Aphonia Gent Evenement
Cocktailavond 08/11 21:00 Woensdag 't Stropke Canard Bizar Evenement
Croque verkoop OKO 09/11 11:30 Donderdag Abnormalia Campus Sint-Amandsberg Eetgelegenheid
Doop 09/11 20:30 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Gesloten]
Zweedse ballekes 14/11 18:30 Dinsdag Wase Club IKEA Eetgelegenheid
Gravensteenfeesten 15/11 10:00 Woensdag SK Ghendt Sint-Pietersplein Evenement
Gravensteenfeesten 15/11 12:00 Woensdag Wase Club Gravensteen/Sint-Pietersplein Evenement
Gravensteenfeesten 15/11 20:00 Woensdag 't Stropke Sint-pietersplein Evenement
Gravensteenfeesten 15/11 20:00 Woensdag Deliria Sint-Pietersplein Cultuur
Gravensteenfeesten 15/11 20:00 Woensdag Geeraard Sint-pietersplein Evenement
Poolavond 20/11 20:00 Maandag Aphonia Snooker Arena Sport
Nadoop en Bierkoningcantus 20/11 20:30 Maandag Salmonella Cuba Libre Cantus [Gesloten]
Kickertoernooi 21/11 18:00 Dinsdag SK Ghendt De Limiet Sport
Sint-Geeraardcantus 21/11 20:00 Dinsdag Geeraard Delta Cantus [Gesloten]
Jeneveravond 21/11 20:00 Dinsdag Wase Club Delirium Tremens Evenement
Cantoravond II 21/11 20:00 Dinsdag SK Ghendt Therminal Evenement
Verbroederingscantus 21/11 20:30 Dinsdag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Cocktailavond 21/11 21:00 Dinsdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Eetfestijn Deliria 22/11 18:00 Woensdag Deliria VIP-school, Martelaarslaan 13 A, Gent Eetgelegenheid
Volleybal finales 22/11 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
Jeneveravond 22/11 21:00 Woensdag Gutenberg Bierologie Cultuur
Cocktailavond 22/11 21:00 Woensdag Abnormalia Canard Bizar Evenement
Cocktailavond 22/11 22:00 Woensdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Bierpong toernooi 23/11 20:00 Donderdag Salmonella Café Cesar Evenement
Wees origineel cantus (nadoop) 23/11 21:00 Donderdag Hortecta Cantuszaal Pi-nuts Cantus [Open]
Vriendjes en familieclub 24/11 20:30 Vrijdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Spaghettifestijn 25/11 10:00 Zaterdag Geeraard Grimminge Eetgelegenheid
Schachtenkonvent II 27/11 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Fifatoernooi 28/11 20:00 Dinsdag Geeraard 't Putje Evenement
Ketnet 20 jaar 29/11 19:30 Woensdag Aphonia Sportpaleis Evenement
Sinterklaascantus 29/11 20:30 Woensdag Abnormalia Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Gala-Cava avond 30/11 20:00 Donderdag Geeraard 't Putje Evenement
Schachteneetfestijn 30/11 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Therminal Eetgelegenheid
Shotjes avond I 30/11 21:00 Donderdag Aphonia Confrater Evenement
Galabal 01/12 21:00 Vrijdag Gutenberg Le Bateau Galabal
Galabal 01/12 22:00 Vrijdag Moeder Kila Art Cube Galabal
Lustrumdiner 02/12 19:00 Zaterdag Wase Club Waasland Eetgelegenheid
Streekbierenavond 05/12 20:00 Dinsdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Evenement
Quiz 06/12 20:00 Woensdag Abnormalia TBA Evenement
Jenevernight 07/12 20:00 Donderdag Hortecta 't Putje Evenement
Nadoop 07/12 20:30 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Open]
Kerstclub 07/12 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Sint-Neukt cantus 07/12 21:00 Donderdag Aphonia Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Sinterklaascantus 09/12 20:30 Zaterdag Wase Club Waasland Cantus [Gesloten]
Nadoop & Nadoopcantus 11/12 16:00 Maandag Abnormalia Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Winterdroomclubavond 12/12 19:30 Dinsdag Aphonia Kerstmarkt Cultuur
Deliria @ Massacantus 13/12 19:00 Woensdag Deliria Expo Gent Evenement
Massacantus XXV 13/12 20:00 Woensdag SK Ghendt Flanders Expo Cantus [Open]
Massacantus 13/12 20:00 Woensdag Geeraard Flanders EXPO Cantus [Open]
Shotjesquiz 18/12 20:00 Maandag Salmonella Café Cesar Evenement
Poolavond 19/12 21:00 Dinsdag Moeder Kila Overpoort Bowl Evenement
Moeder Kila @ Kerstmarkt 21/12 20:00 Donderdag Moeder Kila Kerstmarkt Evenement
Nieuwjaarsreceptie 08/01 19:00 Maandag SK Ghendt Therminal Evenement
SK Skireis 02/02 18:00 Vrijdag SK Ghendt Risoul (Frankrijk) Reis
Skireis 02/02 20:00 Vrijdag Moeder Kila Risoul Reis
Wisselcantus 12/02 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Podiumavond 14/02 17:43 Woensdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Badminton 15/02 18:00 Donderdag SK Ghendt GUSB Sport
Top 50-cantus 15/02 20:30 Donderdag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Valentijnclub 15/02 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Centrumrolling 17/02 20:30 Zaterdag 't Stropke Centrum Gent Evenement
12u van het SK 19/02 15:00 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Apres Skila 20/02 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Kroegentocht 20/02 21:00 Dinsdag Aphonia Overpoort Evenement
Basketbal 21/02 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
Kroegentocht 21/02 20:00 Woensdag Deliria Overpoort Evenement
Bargames 22/02 20:00 Donderdag Salmonella Café Cesar Evenement
Quiz 22/02 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Therminal Evenement
Jeneveravond 22/02 21:00 Donderdag 't Stropke Canard Bizar Evenement
Cocktailavond 22/02 21:00 Donderdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Verpleegsterkesfuif 26/02 21:00 Maandag Aphonia De Viking Evenement
Vol-au-ventavond 27/02 17:00 Dinsdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Afficherolling 27/02 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Vol-au-ventavond 28/02 17:00 Woensdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Finales Basketbal 28/02 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
Cantoravond III 28/02 20:00 Woensdag SK Ghendt Therminal Evenement
Themaclub 28/02 20:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Shotjesavond 28/02 21:00 Woensdag Deliria Delirium Tremens Evenement
Heropeningscantus 01/03 21:00 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Open]
Oudledenactiviteit 02/03 20:00 Vrijdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Vriendjes- en Familiecantus 02/03 20:30 Vrijdag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Open]
Oudledencantus 03/03 20:30 Zaterdag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Grote Schacht, Klein Praesidium 05/03 20:00 Maandag Salmonella Café Cesar Evenement
Speech- en troubadourcantus 05/03 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Zaalvoetbal 06/03 18:00 Dinsdag SK Ghendt Sporthal Hogent Sport
Waagstuk 07/03 19:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Themacantus 07/03 21:00 Woensdag Deliria Delta Cantus [Gesloten]
Cocktailavond 07/03 22:00 Woensdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Nieuwe leden cantus 11/03 17:00 Zondag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Zaalvoetbal 13/03 18:00 Dinsdag SK Ghendt GUSB Sport
Kila Quiz 13/03 20:00 Dinsdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Evenement
Streekbieravond 13/03 20:00 Dinsdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Streekbierenavond 13/03 21:00 Dinsdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Schachten vs. Temmer 15/03 21:00 Donderdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Galabal 16/03 21:00 Vrijdag Aphonia Le Bateau Galabal
Finales Zaalvoetbal 20/03 18:00 Dinsdag SK Ghendt Sporthal Hogent Sport
Open Zangavond II 20/03 20:00 Dinsdag SK Ghendt Therminal Evenement
Bierbowling 20/03 21:00 Dinsdag Moeder Kila Overpoort Bowl Evenement
Brouwerijbezoek Rodenbach 21/03 12:30 Woensdag SK Ghendt Spanjestraat 133, 8800 Roeselare Bedrijfsbezoek
Cocktailavond II 21/03 21:00 Woensdag Aphonia Confrater Evenement
Leuvenrolling 22/03 17:00 Donderdag De Dijlebrassers Leuven Reis
Galadiner + Lustrumbal 23/03 21:00 Vrijdag 't Stropke / Galabal
AB Weekend 23/03 21:08 Vrijdag Antwerpen Boven Onbekend Reis
Filmavond 24/03 21:00 Zaterdag 't Stropke / Evenement
Lustrumreceptie 25/03 19:00 Zondag 't Stropke / Evenement
Brouwerijbezoek 26/03 14:00 Maandag 't Stropke / Bedrijfsbezoek
Kiescantus 26/03 20:00 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Cantus [Open]
Groots Ribbetjesfestijn 27/03 12:00 Dinsdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Eetgelegenheid
Lustrumkillerrolling 27/03 21:00 Dinsdag 't Stropke / Evenement
Lustrumquiz 28/03 20:00 Woensdag 't Stropke Terminal Evenement
Lustrum Gentse Avond Deluxe 29/03 21:00 Donderdag 't Stropke Canard Bizar Evenement
Themacantus 29/03 21:00 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Open]
Lustrumcantus 30/03 20:30 Vrijdag 't Stropke / Cantus [Gesloten]
Aphonia weekend 06/04 12:00 Vrijdag Aphonia Suprise Reis
Weekendje 13/04 16:00 Vrijdag 't Stropke Heure Reis
Ontgroeningscantus 16/04 20:30 Maandag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Tweelingcantus 17/04 20:00 Dinsdag Moeder Kila Minus One Cantus [Open]
Wisselclub 17/04 20:00 Dinsdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Shotjes avond II 18/04 21:00 Woensdag Aphonia Confrater Evenement
Ontgroeningscantus 19/04 20:30 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Gesloten]
Filmavond 20/04 20:30 Vrijdag Aphonia Cinema Cultuur
Familiecantus 21/04 21:00 Zaterdag 't Stropke Canard bizar Cantus [Gesloten]
Schachtenkotrolling 24/04 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Vol-au-vent à volonté 25/04 18:00 Woensdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Familiecantus 27/04 18:16 Vrijdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Cantus [Gesloten]
Vriendjes- en familiecantus 30/04 21:00 Maandag Aphonia Canard Bizar Cantus [Open]
Schachtenactiviteit 01/05 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Voorsteling Ontgroeningsopdrachten 02/05 18:00 Woensdag Antwerpen Boven Therminal Evenement
Bierbowling 02/05 20:00 Woensdag Deliria Overpoort Bowl Evenement
Ontgroening 03/05 13:00 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Kiescantus 06/05 21:00 Zondag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Kiescantus 07/05 20:30 Maandag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Ontgroeningscantus 08/05 18:24 Dinsdag Moeder Kila Minus One Cantus [Gesloten]
Ontgroenings- en kiescantus 09/05 12:30 Woensdag Deliria Delta Cantus [Gesloten]
Ontgroening- en kiescantus 09/05 20:00 Woensdag Aphonia Pi-nuts Cantus [Gesloten]
Zwanenzang 09/05 20:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Kiescantus 09/05 21:00 Woensdag Moeder Kila Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Filmavond 15/05 20:00 Dinsdag Antwerpen Boven Therminal Evenement
Ribbetjesavond 16/05 19:00 Woensdag Deliria Amadeus Eetgelegenheid